Ojārs Kehris
Apvienības prezidents
Mārtiņš Bondars
Valdes loceklis
Finansists un politiķis, bijušais profesionālais basketbolists. Pašlaik ir Rīgas domes deputāts. Bijis arī Valsts prezidenta kancelejas vadītājs un 12. Saeimas deputāts, kā arī Latvijas Krājbankas valdes priekšsēdētājs.
Pauls Dzintars Kalniņš
Valdes loceklis
Edmunds Krastiņš
Valdes loceklis
Ekonomists ar interesēm statistikā un Latvijas ekonomikas vēsturē.
Roberts Zīle
Māris Avotiņš
Aina Bataraga
Dairis Cālītis
Juris Cebulis
Eižens Cepurnieks
Kārlis Cerbulis
Ingūna Dobrāja
Valdis Dombrovskis
Fizmats, ekonomists un premjers, kurš neatkarīgās Latvijas valdības vadījis visilgāk. Pašlaik Eiropas Komisijas viceprezidents, kurš atbildīgs par eiro, sociālo dialogu un finanšu tirgiem.
Kaspars Gerhards
Mārtiņš Kazāks
Elmārs Kehris
Aleksandrs Kiršteins
Olga Lielkalne
Ekonomiste, ar specializāciju finanšu jautājumos.
Lauris Liepa
Andris Liepiņš
Uldis Osis
Jānis Platais
Jānis Platais ir valdības finanšu konsultants Starptautiskā Valūtas fonda un Pasaules Bankas valsts finanšu pārvaldības un valdības finanšu statistikas projektiem. Viņš iepriekš strādāja par Finanšu ministra padomnieku, kā arī viņam ir vairāk nekā 15 gadu starptautiska konsultanta pieredze SVF un Pasaules Bankas attīstot valdības finanšu institūcijas. 1990.tos gados J. Platais strādāja vadošos amatos Finanšu ministrijā un Labklājības ministrijā, veidojot šo iestāžu pamatus atjaunotajā Latvijas Republikā.
Juris Pūce
Filips Rajevskis
Ilmārs Rimšēvičs
Ekonomists, Latvijas Bankas prezidents.
Pēteris Strautiņš
Kopš 2007. gada strādā komercbanku sistēmā. Pašlaik Luminor ekonomists, pirms tam nodarbojās ar ekonomisko un sociālo jautājumu pētniecību Swedbank. 2003. līdz 2007. gadā laikraksta Diena komentētājs, specializācija - ekonomiskās politikas analīze. 1998. - 2002. gadā strādāja Latvijas Bankā.
Inna Šteinbuka
Kopš 2005. strādā Eiropas Komisijā (EK), EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja. Ekonomikas habilitētā doktore, LZA akadēmiķe. Bijusi Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītāja, Starptautiskā Valūtas fonda izpilddirektora vecākā padomniece Vašingtonā. Par izciliem sasniegumiem ekonomikā un finanšu nozarē piešķirts III šķiras Triju zvaigžņu ordenis.